KONST / Litografier / Färglitografi 13899462
nr 1389 9462
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 316/360, oramat löst blad. Bladets mått: 48x77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:11:43
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson